Vandaag - 22:01
Het is weer bijna zover… onze Clubkampioenschappen komen eraan!
Van maandag 31 augustus t/m zaterdag 5 september verandert onze club in een heerlijke Indian Summer spot waar tennis, gezelligheid en nazomer vibes samenkomen.
Denk aan: warme avonden met gouden zonlicht, banen vol spannende rallies, muziek op de achtergrond, gezellige drukte op het terras en vooral heel veel lol met je clubgenoten.
Of je nu een fanatieke wedstrijder bent of gewoon voor de gezelligheid meedoet: iedereen is welkom! Niveau maakt niks uit. Dit is dé week om lekker te spelen, nieuwe mensen te ontmoeten en samen te genieten van het leukste toernooi van het jaar.
Meedoen is simpel:
Inschrijven kan via Toernooi.nl tot en met 24 augustus
Deelname kost € 9,50
Inschrijven voor maximaal twee onderdelen
Dus: pak je racket, trek je beste tennisoutfit uit de kast en schrijf je in. Hoe meer spelers, hoe beter de sfeer!
Finaledag – zaterdag 5 september
We knallen het toernooi uit met een echte Indian Summer closing party!
Verwacht:
een heerlijke BBQ
live muziek
top sfeer op het terras
finales vol spanning en applaus
De BBQ is gratis voor alle deelnemers. Introducees zijn super welkom en betalen € 9,50.
Kortom: dit wil je niet missen. Een week vol tennis, gezelligheid, zomerse avonden en festival vibes om het seizoen perfect af te sluiten.
Schrijf je in via Toernooi.nl en beleef de Indian Summer Clubkampioenschappen samen met ons!
Sportieve groeten,
De Bult commissie
Anita, Debbie, Gart, Marleen, Nicolette, Rinie, Robbert, Romeo
Nieuwscategorieën
+31 347 372 910 (clubhuis, niet altijd bereikbaar)
Langeweg 10
4133 AX Vianen