Voorjaarscompetitie 2019

 

Vrijdag-Heren 1 Dubbel 17+ 2e kl Vrijdag-Heren 2 Dubbel 17+ 2e kl Vrijdag-Heren 1 Dubbel 35+ 3e kl Vrijdag-Heren 2 Dubbel 35+ 4e kl
Kevin Vlietstra Henk Kroon Marcel v/d Hoef Gerard de Vries
Johan van Es Jan Bos Jan Willem Olieman Marc Berkenbosch
Frank van Geffen Martijn Hoedemakers Leo Heijnen Mario Keij
Michel Diermeier Kees van Zutphen Jos de Groot Ronald Wilms
Erik van Mourik Willem-Jelle van de Pol
Vrijdag-Dames 1 Dubbel 17+ Hoofd Vrijdag-Dames 2 Dubbel 17+ 1e kl Vrijdag-Dames 1 Dubbel 35+ 4e kl Vrijdag-Mix 1 Dubbel 17+ 2e kl
Gemma van Ooij Anita den Uijl Joan v/d Kroef Mandy Griffioen
Wieneke Elbertsen Mariane Helmond Rebecca v/d Vis Reinder Griffioen
Ilse Knopper Nicolette v/d Meer Vera Oremus Roy de Kuijer
Jorien v/d Plas Yvette ten Broeke Loes Temmink Merijn de Launay
Renske Gaykema Cora Maurice Sabine de Wulff Kirsten van Rooijen
Marja de Haan Myrna van Thiel
Vrijdag-Mix 1 Dubbel 35+ 4 kl Zaterdag-Heren 1 17+ Hoofd Zaterdag-Heren 2 17+ 1e kl Zaterdag-Heren 3 17+ 2e kl
Ria van Ooij Rody Kandel Bas Hertsenberg Marcel van Etten
Desiree van Ooij Kenny Kandel Marcel Tersteeg Stef Smets
Jan van Vliet Melvin Hauwert Jeroen Hoeflaken Willem-Jan Markenhof
Marco Verhoef Rik Hertsenberg Barry Bode Youri Fokker
Tom van Hensbergen Jordy Bode Manuel de Croock
Eros Mocelin
Zaterdag-Heren 4 17+ 2e kl Zaterdag-Heren 5 17+ 3e kl Zaterdag-Heren 6 17+ 4e kl Zaterdag-Heren 7 17+ 4e kl
Jan Stekelenburg Eric Duncker Romeo Noter Wouter van Schelt
Willem Dubbers Patrick v/d Tuin Frans Flaton Coert Kerstens
Ruud Kortlever Dennis Smeman Marcel van Kouwen Rob van Kesteren
Ralph v/d Pol Martijn Braas Erwin Stoffels Dennis Iliohan
Andre Schuemie Ernesto Ritfeld Sicco van Alten
Tom Spithoven
Zaterdag-Heren 1 Dubbel 17+ 3e kl Zaterdag-Dames 1 17+ 3e kl Zaterdag-Dames 2 17+ 3e kl Zaterdag-Dames Dubbel 1 17+ 1e kl
Dennis v/d Veer Liesbeth Ritfeld Debbie Kraaijkamp Esther Nelemans
Robbert Geuze Irene Stevens Tessa Eigenraam Denise Schellen
Frank Hoeflaken Bianca Slakhorst Rozanne Eigenraam Annemieke Geuze
Kees Bode Astrid Pel Patty den Hartog Patricia Ouwendijk
Maurice de Vre Bianca Duncker Melissa Slakhorst Margreet van Zijl
Noel Schiks Marjan Stoit Jorien Elbertsen
Vera v/d Vis
Zaterdag-Dames 2 Dubbel 17+ 3e kl Zaterdag-Mix 1 17+ 3e kl Zondag-Mix  Dubbel 1 17+ 2e kl
Nicolette de Pauw Rene Eksteen Luke de Pauw
Marijke de Graaf Anthonie Poot Cennah Kortenoever
Daniele Wernsen Babette van Etten Dave Vissers
Sabina de Pauw Fia Verweij Kristel Buurmans
Sylvia Roor Joost van Straaten Lars Verhoef
Ynette Schuddebeurs Marianka van Arendonk
Kim Roesink